Skip to content Skip to footer

Unisystem to lider na rynku optoelektronicznym

Unisystem to lider na rynku optoelektronicznym

Unisystem (https://www.unisystem.pl/pl) to polska firma założona w 1995 roku. To dystrybutor wyświetlaczy i paneli dotykowych, a także dostawca rozwiązań związanych z zobrazowaniem informacji. Przykładem zastosowań produktów tej firmy są np. ekrany na dworcach autobusowych lub kolejowych, sklepach (POS) i wiele innych.

Unisystem to lider na rynku optoelektronicznym

Firmę wyróżnia bogate doświadczenie, gdyż działa na rynku od 27 lat. Współpracuje z kluczowymi kontrahentami (np. Eink, Samsung, DFI, MSi, Winstar), którzy często są bardzo wymagający. Dlatego Unisystem zatrudnia najlepszych optoelektroników z wiedzą ekspercką. Często nad jednym projektem eksperci pracują wiele miesięcy, a nawet lat. Wszystko po to, aby usatysfakcjonować klienta.

Unisystem udostępnia do sprzedaży wyłącznie wybrane produkty. Przechodzą one szczegółową selekcję pod względem jakości. Klient, który kupił produkt od Unisystem, otrzymuje wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji projektu.

Co można kupić?

Na stronie https://www.unisystem.pl/pl jest zakładka z nazwą „katalog”. Zawiera on spis artykułów, które można kupić. Każdy produkt jest precyzyjnie opisany (podane są wszelkie parametry).Można tutaj kupić różne wyświetlacze, monitory, komputery, zestawy deweloperskie, panele dotykowe i akcesoria.

W Unisystem pracują profesjonaliści w każdym dziale. Podczas obsługi klienta wyjaśniają wszelkie niezbędne informacje, doradzają, proponują klientowi najlepsze rozwiązania.

https://www.unisystem.pl/pl to baza wiedzy i nowinek technicznych

Firma posiada stronę internetową. Podane są na niej informacje, jak powstało przedsiębiorstwo, czym się zajmuje i co go wyróżnia na tle konkurencji. Ponadto, wskazuje na ścieżkę kariery. Jednak to nie wszystko.

Na stronie pojawiają się artykuły związane z najnowszą wiedzą i nowinkami technicznymi. To prawdziwa kopalnia wiedzy dla kogoś, kto interesuje się elektroniką i rozwojem technologii.

Leave a comment

0.0/5