Skip to content Skip to footer

Powiększanie ust – co dobrze jest o tym wiedzieć?

Powiększanie ust jest bardzo popularnym zabiegiem, dlatego też dobrze jest wiedzieć, na czym to polega. Należy też zwrócić uwagę, że usta powiększają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Dobrze jest pamiętać, że odradza się powiększać usta kobietom w ciąży.

Kiedy należy udać się na powiększanie ust?

Przede wszystkim wtedy, kiedy są one za małe lub są suche. Zabieg ten wykonują również pacjenci, którzy mają problemy z opadającymi kącikami ust czy z borykają się z utratą koloru ust.

Co warto wiedzieć o powiększaniu ust?

Dobrze jest wiedzieć, że zabieg ten trwa zazwyczaj do godziny. Każdy pacjent jest wcześniej dokładnie informowany, co będzie się odbywać. Przed powiększaniem ust pacjenci są znieczuleni specjalnym kremem, dzięki czemu nie czuje się bólu w trakcie zabiegu. Gdy jednak zdarzy się, że nawet krem znieczulający nie daje pacjentowi dostatecznego komfortu, to można wykonać dodatkowe znieczulenie stomatologiczne.

Gdzie można wykonać powiększenie ust?

Świetnym miejscem na powiększenie ust jest klinika medycyny estetycznej. Dobrze jest wybrać taką klinikę, która ma doświadczonych lekarzy, przez co ma się pewność, że zabieg przebiegnie prawidłowo. Dlatego też warto skorzystać z usług kliniki https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/, gdyż oferują oni wykonanie zabiegu przez profesjonalnych lekarzy, przy użyciu najnowocześniejszych sprzętów.

Co ile można powtarzać powiększanie ust?

Wszystko zależy od tego, jaką wielkość chce pacjent osiągnąć. Dobrze jest jednak przestrzegać ustaleń lekarskich, co sprawi, że wszystko przebiegnie bezboleśnie i bez szkody dla organizmu. Z reguły warto jest między jednym a drugim zabiegiem odczekać przynajmniej pół roku.

Dobrze jest pamiętać, że zabieg powiększania ust poprzedza również wypełnienie ankiety przez pacjentów, dzięki czemu lekarze będą wiedzieli, jaki jest stan zdrowia i czy można zrobić zabieg. Warto wspomnieć, że na zabieg powiększenia ust można umówić się online, telefonicznie lub osobiście. Cena zabiegu jest także zależna od tego, ile kwasu się zużyje w trakcie powiększania ust.

Leave a comment

0.0/5